@marekl To potvrzuje mou myšlenku, že volání po nových tvářích v politice je blbost, každá nová tvář je ještě horší :/ https://forum.pirati.cz/clenske-podnety-f350/odvolani-martina-broze-romana-kucery-a-karla-fuzika-t14755-20.html#p181661 …
-
-
Děkujeme. Twitter tuto informaci použije ke zlepšení vaší časové osy. VrátitVrátit
-
Načítání se zjevně nějak vleče.
Možná je překročena kapacita Twitteru nebo došlo k momentálnímu zablokování. Zkuste to znovu nebo se podívejte na stavovou stránku Twitteru, kde najdete další informace.