Pokud se pro vás po současném mrzení s ÚOOZ staly ANO i ČSSD nevolitelnými (až teď?), máte v živé paměti asociální vládu ODS, TOP09 (a VV)
16:49 - 15. 6. 2016
0 replies
5 retweetů
6lajků
Načítání se zjevně nějak vleče.
Možná je překročena kapacita Twitteru nebo došlo k momentálnímu zablokování. Zkuste to znovu nebo se podívejte na stavovou stránku Twitteru, kde najdete další informace.