Ja vas ted vazne miluju
uz jsem se prevlikala z pyzama, ze budu resit preparkovani...
-
-
-
Tento tweet není dostupný.
- Zobrazit odpovědi
Nová konverzace -
-
-
@LudekStanek Další změna...
Tedy pan primátor je v tom trochu nevinně...Děkujeme. Twitter tuto informaci použije ke zlepšení vaší časové osy. VrátitVrátit
-
-
-
Prosim vás, sem to asi zaspala... To u nás vláda rozhoduje i parkování?
-
Nejdražší Votze rozhoduje úplně o všem. Ovšem odpovědnost nechává ostatním!
Konec konverzace
Nová konverzace -
-
-
A není to jen kompetence města?
-
Není, pozastavení platnosti parkovacích zón je krizové opatření vlády, tudíž jen vláda může opatření zrušit (nebo soud).
- Zobrazit odpovědi
Nová konverzace -
-
-
Díky! Máte rozum. Aspoň sakra někdo tady!!
-
Ano, vláda je jaká je, ale odložit to až na 11.5 je rozhodně nerozumné. Aktuálně nemají rezidenti kde parkovat, jelikož jejich místa slouží pro turisty z ostatních krajů Republiky.

- Zobrazit odpovědi
Nová konverzace -
-
-




Díky za common sense! -
Opatrně s těmi cizími termity! :-)https://twitter.com/Posledniskaut/status/1254866817937530881 …
Konec konverzace
Nová konverzace -
Načítání se zjevně nějak vleče.
Možná je překročena kapacita Twitteru nebo došlo k momentálnímu zablokování. Zkuste to znovu nebo se podívejte na stavovou stránku Twitteru, kde najdete další informace.