Prosim vas @Vit_Rakusan, @STANcz a @petrgazdik ...uz na tu roztristenost zapomente!!! K nicemu to nevede...teda vede, k tomu co tu mame ted :-(
-
-
-
Co myslíte tou roztříštěností?
- Zobrazit odpovědi
Nová konverzace -
-
-
Cíl do Vánoc: mínus 8%!
Děkujeme. Twitter tuto informaci použije ke zlepšení vaší časové osy. VrátitVrátit
-
-
-
Rakušané, je čas balit a jit makat.Ale http://xn--poctiv-g5a.Nepoctivě.Ne že zás někomu vlezeš do http://xn--iti-2ya.Tořiti.To máš od přirody.
Děkujeme. Twitter tuto informaci použije ke zlepšení vaší časové osy. VrátitVrátit
-
-
-
na Mníšku se určitě dostanete.. už počtvrté.. a to je katastrofa..
Děkujeme. Twitter tuto informaci použije ke zlepšení vaší časové osy. VrátitVrátit
-
Načítání se zjevně nějak vleče.
Možná je překročena kapacita Twitteru nebo došlo k momentálnímu zablokování. Zkuste to znovu nebo se podívejte na stavovou stránku Twitteru, kde najdete další informace.