Ohromně Debilní Sebranka.
-
-
Děkujeme. Twitter tuto informaci použije ke zlepšení vaší časové osy. VrátitVrátit
-
-
-
třeba má pocit že taková rezoluce je k h.... , k ničemu. dobré se třeba napřed zeptat... zrovna A.Vondru bych z neucty k lidským právům nepodezíral
Děkujeme. Twitter tuto informaci použije ke zlepšení vaší časové osy. VrátitVrátit
-
-
-
Takže ze Vsetína řešíte, co se děje v Ugandě. Co děláte, čím se živíte?
Děkujeme. Twitter tuto informaci použije ke zlepšení vaší časové osy. VrátitVrátit
-
-
-
Vondra zmagořil nasraný na lidi, že ho neadorují. Smutný konec…
Děkujeme. Twitter tuto informaci použije ke zlepšení vaší časové osy. VrátitVrátit
-
-
-
Možná by ti vložkoví aktivisté měli napnout síly jinde.
Děkujeme. Twitter tuto informaci použije ke zlepšení vaší časové osy. VrátitVrátit
-
-
-
Tak to můžou do Ugandy vyrazit další...
Děkujeme. Twitter tuto informaci použije ke zlepšení vaší časové osy. VrátitVrátit
-
-
-
Tak z rezoluce EP má Uganda vyloženě hrůzu. To je to nejhorší, co je mohlo potkat. I nejdrsnějšího afrického diktátora přejde smích, když EP přijme rezoluci...
Děkujeme. Twitter tuto informaci použije ke zlepšení vaší časové osy. VrátitVrátit
-
Načítání se zjevně nějak vleče.
Možná je překročena kapacita Twitteru nebo došlo k momentálnímu zablokování. Zkuste to znovu nebo se podívejte na stavovou stránku Twitteru, kde najdete další informace.