Kde už jsem to jenom viděl....https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/doprava/nova-sit-dalnic-ma-spojit-krajska-mesta-a-vynechat-prahu/r~5d223bc058dd11e894960cc47ab5f122/ …
-
-
-
Správně, tohle má svůj smysl. Narozdíl od dálnice Plzeň - Humpolec.
Konec konverzace
Nová konverzace -
-
-
Hehehe, tak tohle je dobrý sci-fi a hlavně dost k ničemu. Dostavba D3, D4 a D7 by prospěla trochu víc ..
Děkujeme. Twitter tuto informaci použije ke zlepšení vaší časové osy. VrátitVrátit
-
-
-
Ta předpokládaná čísla vypadají dost podezřele. Spojnice D1 a D3 předpokládá hustotu provozu okolo 26 000, ale podle ostatních čísel to vypadá, že se všechna auta vygenerují v Humpolci.
-
Oni počítají, že to uleví trase D5-D0-D1.
Konec konverzace
Nová konverzace -
-
-
Hradec Kr. - Olomouc odlehčí D1. Tento úsek měl dávno stát...
Děkujeme. Twitter tuto informaci použije ke zlepšení vaší časové osy. VrátitVrátit
-
-
-
Tento tweet není dostupný.
-
Tento tweet není dostupný.
- Zobrazit odpovědi
-
-
-
Tento tweet není dostupný.
-
Takový časový úsek ještě nenastal...
Konec konverzace
-
Načítání se zjevně nějak vleče.
Možná je překročena kapacita Twitteru nebo došlo k momentálnímu zablokování. Zkuste to znovu nebo se podívejte na stavovou stránku Twitteru, kde najdete další informace.